Whatsapp Başvurusu

Seyirciler tarafından sevilerek izlenen “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması, uzun zamandır ekranlarda. Türkiye’de milyonlarca başvuru olması, programın en sevilen ve en çok kazandıran programlar arasında yer edindiğini gösteriyor. Hemen her bölümde, yarışmacıların doğru cevaplarına göre kazançlarının da arttığı görülüyor. Siz de yarışmaya katılıp kazananlardan olmak istiyorsanız başvurmak için iki seçeneğiniz var.

 

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Whatsapp Yeniliği

“Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması için yarışmacıların iki başvuru seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan ilki, internet sitesi diğeri ise whatsapptır. Whatsapp üzerinden katılımın bulunması, internet başvurularının yoğunluğunu azaltacak, aynı zamanda yarışmaya daha rahat katılmanızı sağlayacaktır.

 

Whatsapp başvuru seçeneği, yarışmacılara başvuru önceliği kazandırması nedeniyle önemli. Eğer siteden başvurmak yerine whatsaapp’ı tercih ederseniz, öncelikliler arasında sayılacaksınız. Yani başvurunuz, resmi siteden başvuranlardan önce değerlendirilecek. Tartışmasız, bu büyük bir şans. Çünkü yarışmacılar, başvurularını ne kadar erken duyururlarsa o kadar çabuk programa katılırlar.

kim milyoner olmak ister whatsapp başvurusu

 

Whatsapp Başvurusu Nasıl Yapılır?

“Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması için Whatsapp üzerinden başvuruda bulunmak oldukça kolay. Tek şart sadece 18 yaşını doldurmuş olmak. Sonrasında en az 1 dakikalık tanıtım videosu çekmeniz gerekiyor. Çektiğiniz videoda, başvuru formunda yazıklarınızın benzerinden bahsedebilirsiniz. Öncelikle adınız soyadınız daha sonra yarışmaya neden katılmak istediğinizi genişçe anlatabilirsiniz. Özellikle yarışmaya katılma sebebiniz üzerinde durmanız gerekiyor. Çünkü kuracağınız birkaç cümle öncelikli kişiler arasında yer almanızı sağlayabilir.
Yarışmaya, internet üzerinden başvurular devam ederken aynı zamanda whatsapp üzerinden başvurular da alınmakta. Bu süreçte, ilk adımınız whatsapp olmalı. Çünkü daha erken dikkate alınmanızı sağlar. Ayrıca buradan başvurmak çok daha zahmetsiz olacaktır.

 

Neden Whatsapp’tan Başvurmalısınız?

“Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması Türkiye’de en çok talep edilen yarışma. Bununla beraber gün içinde binlerce başvuru yapılmakta. Bu başvuruların dikkate alınması, arkasından değerlendirilmesi aylar hatta yıllar almakta. İnternet başvurularının yapılış şekli, sitede yer alan form aracılığıyla olmaktadır. Formda adınız soyadınızdan telefon numaranıza kadar pek çok bilgiyi doldurmanız gerekir. Bununla beraber yazacağınız bilgiler kesinlikle gizlilik çerçevesi içinde tutulmaktadır. Ancak yine de sizin doldurup göndermeniz yeterli değil. Çünkü sizin formu göndermeniz, yarışmaya hemen kabul edileceğiniz anlamına gelmiyor. Değerlendirilmeye alınıyorsunuz. İşte bu yüzden whatsapp, çok daha akıllıca olacaktır. Başvurunuz daha kolay ve kısa sürede dönüt alacaktır. Whatsapp’tan başvuru yapıldığında siteden yapan milyonlarca kişiden bir adım önde olacaksınız.

 

En Az 1 Dakika Kendinizden Bahsedin

Ekranların en çok izlenen programlarından olan “Kim Milyoner Olmak İster?” whatsapp başvurusuyla katılımcıların önünü açtı. Yalnızca bir dakika kendinizden bahsederek milyonlarca kişinin önüne geçebilir, yarışmaya daha erken katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bahsedeceğiniz şeylere kendiniz karar verebilirsiniz. Ancak adınız, soyadınız ve neden katılmak istediğiniz konusuna değinmeyi ihmal etmemelisiniz. Bu bir dakika sonrası belki siz de yarışmacı olursunuz.


Bu sayfa Yoruma Kapalı.