Mülakat

Kim milyoner olmak ister yarışması Atv ekranlarının en sevilen yarışmasıdır. Reytingler tüm kanallarda yayınlanan yarışmaların yanı sıra tüm dizileride program yayınlandığı zaman geçmektedir. Tüm Türkiye tarafından beğenilerek izlenen Kim Milyoner Olmak İster yarışması haftada 2 veya 3 gün televizyonda yayınlanmaktadır. Selçuk Yöntemin sunumu ile devam eden yarışma için yaklaşık 2 milyon başvuru vardır. Sizde bilginize güveniyorsanız sizde milyoner olmak istiyorsanız hemen yarışmaya başvurun
ve katılmaya hak kazanın.

 

 

Yarışamaya başvuru sayfasında gerekli bilgileri eksiksiz doldurun. Bu formda yazacaklarınızın sizin yarışmaya çağırılıp çağırılmayacağını belirlemektedir. Şöyle düşünün 2 milyon üzeriden bir başvurunun olduğu yerde haftada 10-15 kişinin yarıştığı programda seçim yapmak zorundasınız. Ve seçimleri de bu başvuru formuna bakarak yapılmaktadır. Başvuru formunu doldururken ayırt edilecek özellikler yazmalısınız ki sizi seçsinler.. Kendinizi formları okuyup seçim yapan juri yerine koyup siz değerlendirdiğinizi düşünün ve ona göre doldurun.

 

 

Başvuruyu internet üzerinden yaptıktan sonraki aşama ise Kim Milyoner Olmak İster Başvuru takibi sitemiz üzerinden günlük yayınlanan mülakata çağrılma listelerini takip etmelisiniz.

 

 

Takip numaranızı sitemizde gördükten veya sitemizde yayınlandıktan sonra size iletişim bilgileriniz üzerinden ulaşılıp mülakata çağıracaklar. İstanbul da Atv binasında gerçekleşen bu mülakat olumlu geçer ve sizi kabul ederlerse 2. ve son mülakata çağırılacaksınız, eğer bu mülakata çağırılırsanız bilin ki yarışmaya katılma şansınız baya yüksek, yok 1. mülakattan sonra uzun bir süre aramazsanız o saatten sonra pek ümitli olmayın açıkçası..

 

 

2. mülakatı da başarılı bir şekilde geçerseniz artık yarışma için size gün verilecek o günler arasında çekilecek olan programlarda yarışmacı olacaksınız..


Bu sayfa Yoruma Kapalı.